Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Zdwórz - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

1 100 000 zł101 m² 10 891,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość nad Jeziorem Zdworskim w miejscowości Zdwórz. Idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju, kontaktu z naturą oraz komfortowego wypoczynku z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Kunki

Kunki(Zdwórz + 5 km)

799 000 zł134 m² 5 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący134m2z dużą1500m2 działką,odrębny budynek w tym dwa garaże.Dom od podstaw wykończony ,podwyższony standard.Ilosc pomieszczen to :2 korytarze,kuchnio -jadalnia,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Bierzewicka

Gostynin(Zdwórz + 14 km)

1 080 000 zł271 m² 3 985,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:290 m²

Agora Nieruchomości poleca: komfortowy dom W atrakcyjnej lokalizacji Województwo: mazowieckie Miejscowość: gostynin Powierzchnia uż. domu (z garażem): 271m2 Powierzchnia uż. mieszkalna domu: 157m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Płocka

Cekanowo(Zdwórz + 15 km)

1 190 000 zł262 m² 4 541,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 254 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 262 m , położony na pięknej działce o powierzchni 3254 m w malowniczej miejscowości Cekanowo, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żychlin

Żychlin(Zdwórz + 22 km)

997 000 zł190 m² 5 247,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Uwaga! nowa atrakcyjna cena! 1 450 tys. zł- 995tys. zł Dom z dużym potencjałem. Posiadamy interesującą ofertę zbycia Stacji Kontroli Pojazdów w pełni wyposażoną i funkcjonującą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Cicha

Cekanowo(Zdwórz + 15 km)

1 450 000 zł345,62 m² 4 195,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 345m2 na działce 1012m2 .Nieruchomość znajduje się w pięknej ,otoczonej dojrzałym drzewostanem dzielnicy willowej w miejscowości Cekanowo(8.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gostynin

Rataje,Gostynin(Zdwórz + 14 km)

1 750 000 zł217 m² 8 065 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:11 116 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki pod Gostyninem o powierzchni 11 116 mkw. Działka zachwyca wyjątkowym położeniem - otoczona rezerwatem przyrody, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Paulinka

Paulinka(Zdwórz + 25 km)

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz przestrzeni, spokoju i solidnego domu z potencjałem? Ta oferta może Cię zainteresować Najważniejsze informacje Lokalizacja: paulinka, gmina Iłów Powierzchnia domu: ok. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Budzyń

Budzyń(Zdwórz + 23 km)

299 360 zł71 m² 4 216,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:13 200 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę zakupu niewielkiego, klimatycznego domu parterowego o powierzchni 71 m w malowniczej wsi Budzyń, położonego na działce o powierzchni 1,32 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wierzbowa

Nowy Duninów(Zdwórz + 21 km)

249 000 zł60 m² 4 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Twój azyl blisko natury! Odkryj dom przy ul. Wierzbowej 3 w Nowym Duninowie, idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną spokojnego życia przez cały rok lub szukają wygodnej bazy wypadowej do.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zdwórz

Zdwórz,mazowieckie

1 350 000 zł237 m² 5 707,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 916 m²

Oferuje na sprzedaż dom w malowniczej okolicy Płocka, z dala od miejskiego zgiełku w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Dąbrowa Łącka i obszaru Natura 2000 Uroczyska Łąckie.

Zamknij
+0 km